St-Ten Stone Built Village

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Parkeerplaats

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Pendeldienst

  • Eten op locatie

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka hotel ligt op minder dan 250 meter van de historische site Agioi Deka en biedt een zwembad aan. Het hotel bevindt zich op een eersteklas locatie en beschikt over een Grieks restaurant op het terrein, waar Griekse gerechten worden geserveerd.

    Gelegen op ongeveer 2 km van Domaine Zacharioudakis, het comfortabele hotel is tevens op ongeveer 10 minuten rijden naar de kleine Labyrintgrot. St-Ten Stone Built Village is gelegen binnen 20 minuten met de auto van Archanes. Het is op een afstand van 1 km om het oude Gortys te bereiken.

    Het pand in Agioi Deka biedt de gasten een balkon en een eetgedeelte, waar een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, samen met gratis draadloos internet en TV met meerdere kanalen zijn beschikbaar. Deze kamers verstrekken ook een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens. De gastenkamers bij St-Ten Stone Built Village hotel bieden uitzicht op het zwembad.

    Dit hotel verstrekt dagelijks een Amerikaans ontbijt. ALL DAY Menu, een restaurant op locatie, is open voor de brunch. Één van de horecagelegenheden hier is de zwembadbar.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1341564

    Kameropties bij St-Ten Stone Built Village Agioi Deka

    Het pand in Agioi Deka biedt de gasten een balkon en een eetgedeelte, waar een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, samen met gratis draadloos internet en TV met meerdere kanalen zijn beschikbaar. Deze kamers verstrekken ook een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens. De gastenkamers bij St-Ten Stone Built Village hotel bieden uitzicht op het zwembad.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Andere info foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  In de buurt foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Interieur foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto
    Superior Suite met een King Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Interieur foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Andere info foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  In de buurt foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto
    Junior Suite

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Bedden foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Bedden foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Bedden foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Interieur foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto
    Deluxe Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 42 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Voorzieningen foto
    Executive Suite

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Voorzieningen foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Toiletten foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Faciliteiten foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Interieur foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Faciliteiten foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Faciliteiten foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto
    Superior Double Kamer

    Grootte: 27 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Voorzieningen foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Voorzieningen foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto
    Deluxe Familie Suite

    Grootte: 80 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Kamer foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Wastafels foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Andere info foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Buitenkant foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Andere info foto St-Ten Stone Built Village Agioi Deka  Keuken foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 49 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij St-Ten Stone Built Village Agioi Deka

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van St-Ten Stone Built Village Agioi Deka

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt St-Ten Stone Built Village hotel huurdiensten aan?
      Gasten kunnen direct bij St-Ten Stone Built Village hotel auto's huren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    St-Ten Stone Built Village Agioi Deka